Hei! Mēs esam sobuy

Sobuy Commercial GmbH

atrodas Vācijā un piedāvā novatoriskus un mūsdienīgus mēbeļu risinājumus.

Tiešie pārdošanas apjomi samazina piegādes ķēdes izmaksas un nodrošina augstas kvalitātes līdz ļoti pievilcīgai mazumtirdzniecības cenai, kas ir ļoti izdevīga gala klientam.

Projektēšana

Izstrādājot mūsu dizainu, mēs aplūkojam visu, sākot no mūsu pētniecības un nākotnes tendenču rezultātiem un beidzot ar visām izmaiņām mūsu klientu vajadzībās. Pateicoties mūsu attīstības darbam, mūsu dizaina komanda var attīstīt radošus un modernus risinājumus katrai mājai.

Augsta "individualitāte ar maksimālu labumu"

“Ir mūsu augstākā prioritāte un mūsu dizaina galvenais USP.

Materiāls

Mēs ieguldām inovācijās!

Labs piemērs tam ir mūsu bambusa mēbeļu sērija. Bambuss ir neticami izturīgs un atjaunojams materiāls ar augstu ekoloģisko vērtību.

Ilgtspējība ir ārkārtīgi svarīga mūsu nākotnei!

Visi galvenie mēbeļu materiāli tiek kontrolēti un uzraudzīti no ražas novākšanas līdz gatavajam produktam. Tādā veidā mums vienmēr ir pieeja pilnīgai dokumentācijai, lai visos aspektos garantētu mūsu produktu izturību un drošību.

Pārdošana un piegāde

Tiešie pārdošanas apjomi samazina piegādes ķēdes izmaksas un nodrošina augstas kvalitātes līdz ļoti pievilcīgai mazumtirdzniecības cenai, kas ir ļoti izdevīga gala klientam.
Sadarbībā ar mūsu kravu pakalpojumu sniedzējiem ir izšķiroša nozīme ne tikai ekonomiskie aspekti, bet arī to definē arī galvenie skaitļi, piemēram, tranzīta laiks un augsta precizitāte. Tā rezultātā ir izveidots īss piegādes laiks un augstas kvalitātes pakalpojums, kas klientam ir ļoti izdevīgs.

Tīkls

Galvenais, lai spētu veikt katru projektu elastīgā, gludā un radošā veidā, ir mūsu biznesa plašais tīkls.

Pateicoties mūsu starptautiskajām filiālēm, mēs varam izmantot plašu speciālistu kompetenci un tādējādi vienmēr veikt savu darbu orientētā veidā.

Varukorgen (0)

Nav produktu iepirkumu grozā