Hei! Mēs esam sobuy

Sobuy Commercial GmbH

atrodas Vācijā un piedāvā novatoriskus un mūsdienīgus mēbeļu risinājumus.

Tiešās pārdošanas apjomi samazina piegādes ķēdes izmaksas un nodrošina augstu kvalitāti līdz ļoti pievilcīgai mazumtirdzniecības cenai, kas ir lieliska priekšrocība gala klientam.

Projektēšana

Izstrādājot mūsu dizainu, mēs skatāmies no mūsu pētījumu un nākotnes tendenču rezultātiem uz visām izmaiņām mūsu klientu vajadzībās. Pateicoties mūsu attīstības darbam, mūsu dizaina komanda var attīstīt radošus un modernus risinājumus katrai mājai.

Augsta "individualitāte ar maksimālu labumu"

“Ir mūsu augstākā prioritāte un mūsu dizaina galvenais USP.

Materiāls

Mēs ieguldām inovācijās!

Labs piemērs tam ir mūsu bambusa mēbeļu sērija. Bambuss ir neticami izturīgs un atjaunojams materiāls ar augstu ekoloģisko vērtību.

Ilgtspējība ir ārkārtīgi svarīga mūsu nākotnei!

Visi galvenie mēbeļu materiāli tiek kontrolēti un uzraudzīti no ražas novākšanas līdz gatavajam produktam. Tādā veidā mums vienmēr ir pieejama pilnīga dokumentācija, lai visos aspektos varētu garantēt mūsu produktu ilgtspēju un drošību.

Pārdošana un piegāde

Tiešie pārdošanas apjomi samazina piegādes ķēdes izmaksas un nodrošina augstas kvalitātes līdz ļoti pievilcīgai mazumtirdzniecības cenai, kas ir ļoti izdevīga gala klientam.
Sadarbībā ar mūsu kravu pakalpojumu sniedzējiem ir izšķiroši ne tikai ekonomiskie aspekti, bet arī to nosaka arī tādi galvenie skaitļi kā tranzīta laiki un augsta precizitāte. Tā rezultātā ir izveidots īss piegādes laiks un augstas kvalitātes pakalpojums, kas klientam ir ļoti izdevīgs.

Tīkls

Galvenais, lai katru projektu varētu īstenot elastīgi, elastīgi un radoši, ir mūsu uzņēmuma plašais tīkls.

Pateicoties mūsu starptautiskajām filiālēm, mēs varam gūt labumu no plaša spektra speciālistu pieredzes un tādējādi vienmēr veikt savu darbu mērķtiecīgi.

Varukorgen (0)

Nav produktu iepirkumu grozā