Atruna

Interpretācija un definīcijas


Interpretācija

Vārdi, par kuriem sākotnējais burts tiek kapitalizēts, ir definēts šādos nosacījumos. Šādām definīcijām jābūt vienādai nozīmei neatkarīgi no tā, vai tās parādās vienskaitļa vai daudzskaitlī.

Definīcijas

Šīs atrunas vajadzībām:

  • Kompānija (Tiek dēvēts par "uzņēmumu", "mēs", "mēs" vai "mūsu" šajā atrunā) attiecas uz Sobuy Commercial GmbH, Neuer Höltigbaum 6, 22143 Hamburg.
  • apkalpošana attiecas uz vietni.
  • Tu Nozīmē indivīdu, kas piekļūst pakalpojumam, vai uzņēmumam, vai citai juridiskai personai, kuras vārdā šāda persona, pēc vajadzības piekļūst vai izmanto pakalpojumu.
  • Vietne attiecas uz sobuy, pieejamu no https://www.sobuy.de/

Atruna

Pakalpojumā ietvertā informācija ir paredzēta tikai vispārīgai informācijai.

Uzņēmums neuzņemas atbildību par kļūdām vai izlaidumiem pakalpojuma saturu.

Nekādā gadījumā uzņēmums nav atbildīgs par īpašiem, tiešiem, netiešiem, izrietošiem vai nejaušiem zaudējumiem vai jebkādiem zaudējumiem, neatkarīgi no vai pakalpojuma saturs. Uzņēmums patur tiesības jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma veikt papildinājumus, svītrojumus vai modifikācijas pakalpojuma saturu. Šī atruna ir izveidota ar palīdzību Atteikšanās ģenerators.

Uzņēmums negarantē, ka pakalpojumam nav vīrusu vai citu kaitīgu sastāvdaļu.

Ārējās saites atruna

Pakalpojumā var būt saites uz ārējām vietnēm, kuras nav nodrošinātas vai uzturētas ar uzņēmumu, vai arī tās uztur.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka uzņēmums negarantē jebkādas informācijas precizitāti, atbilstību, savlaicīgumu vai pilnīgumu šajās ārējās vietnēs.

Kļūdas un izlaidumi atruna

Pakalpojuma sniegtā informācija ir paredzēta vispārīgām norādījumiem tikai par interesējošiem jautājumiem. Pat ja uzņēmums veic visus piesardzības pasākumus, lai pārliecinātos, ka pakalpojuma saturs ir gan aktuāls, gan precīzs, var rasties kļūdas. Plus, ņemot vērā likumu, noteikumu un noteikumu mainīgo raksturu, var būt kavēšanās, izlaidumi vai neprecizitātes, kas atrodas pakalpojumā.

Uzņēmums nav atbildīgs par kļūdām vai bezdarbību vai par rezultātiem, kas iegūti, izmantojot šo informāciju.

Godīgas lietošanas atruna

Uzņēmums var izmantot ar autortiesībām aizsargātu materiālu, kuru autortiesību īpašnieks ne vienmēr ir īpaši atļāvis. Uzņēmums padara šādus materiālus pieejamu kritikai, komentēšanai, ziņu ziņošanai, mācīšanai, stipendijām vai pētniecībai.

Uzņēmums uzskata, ka tas ir jebkura šāda ar autortiesības aizsargāta materiāla "taisnīga izmantošana", kas paredzēta Amerikas Savienoto Valstu autortiesību likuma 107. iedaļā.

Ja vēlaties izmantot ar autortiesībām aizsargātu materiālu no pakalpojuma saviem mērķiem, kas pārsniedz godīgu izmantošanu, jums jāiegūst atļauja no autortiesību īpašnieka.

Uzskati izteica atrunu

Pakalpojumā var būt viedokļi un viedokļi, kas ir autoru viedokļi, un tie ne vienmēr atspoguļo jebkura cita autora, aģentūras, organizācijas, darba devēja vai uzņēmuma oficiālo politiku vai nostāju, ieskaitot uzņēmumu.

Lietotāju publicētie komentāri ir viņu vienīgā atbildība, un lietotāji uzņemsies pilnu atbildību, atbildību un vainu par jebkuru apmelošanu vai tiesvedību, kas rodas no kaut kā uzrakstīta vai tieša rezultāta kaut kā rezultātā, kas rakstīts komentārā. Uzņēmums nav atbildīgs par lietotāju publicētajiem komentāriem, un patur tiesības kaut ko komentēt jebkura iemesla dēļ.

Nav atbildības atrunas

Informācija par pakalpojumu tiek sniegta ar izpratni, ka uzņēmums šeit nav iesaistīts likumīgu, grāmatvedības, nodokļu vai citu profesionālu konsultāciju un pakalpojumu sniegšanā. Kā tāds to nevajadzētu izmantot kā konsultāciju ar profesionālo grāmatvedību, nodokļu, juridisko vai citu kompetentu konsultantu aizstājēju.

Nekādā gadījumā uzņēmums vai tā piegādātāji nav atbildīgi par jebkādiem īpašiem, nejaušiem, netiešiem vai izrietošiem zaudējumiem, kas rodas no jūsu piekļuves vai izmantošanas vai ar to, ka piekļuve pakalpojumam vai izmanto piekļuvi vai izmantošanu.

"Izmantojiet uz savu risku" atruna

Visa pakalpojuma informācija tiek sniegta "tāda, kāda tā ir", bez garantijas par pilnīgumu, precizitāti, savlaicīgumu vai rezultātiem, kas iegūti no šīs informācijas izmantošanas, un bez jebkāda veida, izteikta vai netieša garantijas, ieskaitot, bet ne tikai Veiktspējas, tirdzniecības un piemērotības garantijas noteiktam mērķim.

Uzņēmums neatbildīs jums vai kādam citam par jebkuru lēmumu, kas pieņemts vai rīkojas, paļaujoties uz pakalpojumu sniegto informāciju, vai par jebkādiem izrietošiem, īpašiem vai līdzīgiem zaudējumiem, pat ja tiek ieteikts par šādu zaudējumu iespējamību.

Sazinies ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi par šo atrunu, varat sazināties ar mums:

Pēdējo reizi atjaunināts: 2022. gada 26. aprīlis

En solsäng är ett av de bästa sätten att njuta av en solig dag på stranden eller i trädgården.
    Vad sägs om att ta den vid poolen eller till stranden?

Solsäng: 10% rabatt när du köper 2 eller fler

Vem har sagt att man måste ha ett riktigt stort matbord? Faktiskt ingen. Ett barbord går lika bra att samlas runt, både till fester och middagar med familjen. Skaffa dig ett särskilt barbord eller använd ett högt bord för olika aktiviteter i barhöjd.

Som alla hemmakockar vet, finns det alltid ett behov av extra arbetsytor i köket. Därför är en rullvagn en perfekt följeslagare som håller mat, porslin och tillbehör nära till hands precis där du vill ha dem.

Vad sägs om att lämna den civiliserade världen ett litet tag, gå ut i naturen och sova under stjärnorna?
Det är en otrolig frihetskänsla att andas och sova i den friska luften, känna lugnet och tystnaden tillsammans med ljuden från naturen och endast månen och stjärnornas sken.

Varukorgen (0)

Nav produktu iepirkumu grozā